RUBIN - paprika sladká ÚDENÁ NA BUKOVOM DREVE 1000g

Na bukovom dreve údená kvalitná koreninová paprika

Zaujímavosťou je, že táto mimoriadne kvalitná výberová koreninová paprika, bola vyúdená na originálnom bukovom dreve a mletá na tradičných mlynských kameňoch. Lahôdková prvotriedna koreninová paprika sa vyznačuje vysokým obsahom farbiva s príjemnou údenou chuťou.

Neobsahuje žiadne aromatické prípravky! Skladovať na suchom, chladnom a tmavom mieste.

Údená paprika je pôvodne objavom španielov nakoľko takto sušili papriku pred mletím. Údenie papriky sa rozšírilo aj do významných pestovateľských miest koreninovej papriky akým je aj oblasť Szegedu nakoľko aj tunajší pestovatelia a milovníci koreninovej papriky objavili tú výnimočnú chuť. Takto vznikla z kvalitnej papriky po vysušení a údení na bukovom dreve táto delikatesa. A čo je hlavné, všetko prírodné bez pridania aróma iných prídavných látok! Vo svete potravín je ocenenie GREAT TASTE tzv. „Oscarom“ čím garantuje, že sa Vám dokošíka dostáva výnimočný, vysokokvalitný produkt.

Môžeme doručiť do:
7.3.2024
Skladom
Kód: RPU1000ST
€22,99
Kategória: Mletá paprika

Použitie: odporúča sa ku každému takému jedlu kde je dominancia chutí paprikya údeniny (fazuľová polievka, guláš, plnená kapusta). Zaujímavú a výnimočnú chuť dodáva aj iným jedlám ako perkelty, pečené mäsá kde v nás vyvolá pocit, že si užívame chvíle pri kotlíku či grile. Odporúča sa tiež na pečené ryby (zmiešané s múkou), do pácov, na volské oká, praženice, fašírok, na zemiaky a na mnoho ďalších jedál kde chcete vyčarovať tú jemnú, príjemnú chuť vycibrenú chuťou údenej papriky.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: